Pamiętajmy...

W Listopadzie modlimy się za naszych drogich zmarłych. 1 listopada w przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu zapraszamy na Msze św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 7.00; 8.30; 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 11.00, a po niej procesja. Różaniec z wypominkami jednorazowymi za zmarłych o godz. 17.00. Od 1 do 8 listopada sprawujemy Msze św. z wypominkami oktalnymi codziennie o godz. 18.00.

W sklepiku parafialnym Caritas naszej parafii rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych i wsparcie dla najbiedniejszych rodzin z naszej parafii. Poczujmy się solidarni z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy, a często nie mają odwagi o nią prosić. Wszyscy i tak kupujemy znicze na groby naszych drogich zmarłych, niech więc wydatek na ten cel będzie szlachetnie wykorzystany, a i nasi zmarli na pewno mieliby takie życzenie.

 


Króluj nam Chryste !

W Niedziele Chrystusa Króla tj: 22.11.09r. podczas Mszy Św. o godz. 11.30 miała miejsce niezwykła uroczystość. Do grona ministrantów zostali przyjęci nowi kandydaci. Jest to radość nie tylko dla rodzin i najbliższych ale także dla całej wspólnoty parafialnej!
Zapraszamy do galerii


Orioński Turniej Piłki Halowej

Zakończyliśmy już kolejny turniej piłki rozgrywany w Wołominie.
Tabela wyników przedstawiała się następująco:

Kat. podstawówka: I - KKS "SAVIO" - Kalisz
II - KKS "KRZYŻACY" - Malbork
III - KKS "ORIONE" - Wołomin

Kat. gimnazjum: I - KKS "ORIONE I" - Wołomin
II - "BARSKA ORION" - Ośrodek Młodzieżowo
Wychowawczy Warszawa
III - KKS "KRZYŻACY" - Malbork
IV - KKS "ORIONE II" - Wołomin
V - KKS "Deo Gratias" - Zduńska Wola
VI - KKS "OGRODY" - Kalisz
VII - KKS "Szkodniki United" - Warszawa Lindleya

Król strzelców: Kacper Boroszko z Wołomina
Najlepszy Bramkarz: Igor Sochocki z Warszawy

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego turnieju na czele z organizatorami ks. Mariuszem Chmielewskim i kl. Tomaszem Węgierskim.

Emocje jakie towarzyszyły nam podczas rozgrywek opiszą zdjęcia umieszczone w galerii!